ZTE'nin Nubia Modelleri Saf Android Deneyimi Sunacak

ZTE'nin Nubia Modelleri Saf Android Deneyimi Sunacak

ZTE’nin başarılı akıllı telefon modellerinin bulunduğu Nubia serisi artık saf Android arayüzüyle birlikte gelecek.

Çin merkezli ağ teknolojileri şirketi olan ZTE geçtiğimiz yıllarda Nubia serisiyle birlikte akıllı telefon üretmeye başlamıştı. Kaliteli akıllı telefon modelleri üreten ve bunları rakiplerine göre daha uygun fiyatla satışa sunan ZTE’nin Nubia serisi kısa sürede büyük beğen, toplamıştı.

Son günlerde oyuncu odaklı yeni bir akıllı telefon çıkartmak için çalışmalara başlayan ZTE’nin oyunculara yönelik olacak olan Nubia modelinde Nubia arayüzünü değil stok Android arayüzünü kullanacağı ortaya çıktı. ZTE’nin oyunculara yönelik olarak çıkartacağı yeni akıllı telefonunda stok Android görünümü kullanması hem iyi Betmatik hem de kötü şekilde yorumlandı.Günümüzde en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android her geçen gün büyümeye devam ederken ürettiği akıllı telefonlarda Android işletim sistemini kullanan üreticiler akıllı telefonlarında kendi arayüzünü kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede kullanıcılarına daha özel bir Android deneyimi yaşatan üreticiler kullanıcılarının yararına olabilecek pek çok iyileştirmeyi bu arayüzlerde sunuyor.

ZTE’nin bu yıl içerisinde piyasaya sunacak olan yeni Nubia modellerinin daha iyi performans sunması adına Nubia UI yerine Stok Android arayüzüyle gelmesi cihazların performansına önemli bir katkı sağlayacak. Bu sayece pek çok gereksiz uygulama cihazda yüklü olmayacak ve kullanıcılar sadece diledikleri uygulamaları akıllı telefonlarına yükleyerek depolama alanından kazanmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER