ZTE Hava Soğutmalı Oyun Odaklı Telefonu Nubia Red Magic'i Tanıttı

ZTE Hava Soğutmalı Oyun Odaklı Telefonu Nubia Red Magic'i Tanıttı

Razer’ın oyun odaklı akıllı telefonunun kullanıcılar tarafından çok beğenilmesinin ardından firmalar kendi oyun odaklı akıllı telefonlarını tanıtmaya başlamıştı. Razer Phone’un ardından Xiaomi kendi oyun odaklı akıllı telefonu Black Shark’ı tanıtmış ve Black Shark modeli sıvı soğutmasıyla dikkat çekmişti. 

Hava soğutmalı oyun telefonu!


Xiaomi’nin Black Shark modelinin oyun severler tarafından çok beğenildiğini gören ZTE kendi oyun odaklı olan akıllı telefonu Nubia Red Magic’i tanıttı. Hava soğutma desteğine sahip olan ZTE’nin oyun odaklı akıllı telefonu sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor. 

Pinbahis wp-image-4641" src="https://www.teknosayfa.com/images/haberler/2018/04/zte-hava-sogutmali-oyun-odakli-telefonu-nubia-red-magici-tanitti-2.jpg" alt="" width="900" height="506" />

6 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde bir ekranla gelen ZTE Nubia Red Magic işlemci tarafında Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 845 ile birlikte geliyor. 6 GB RAM ile desteklenen Nubia Red Magic ayrıca 64 GB dahili depolama alanına sahip. Nubia Red Magic’in 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip modelininde bulunduğunu hatırlatmakta yarar var. 

Android 8.1 işletim sistemiyle birlikte gelen Nubia Red Magic’in 6 GB RAM 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modeli 397 dolardan satışa sunulurken 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan modeli de 477 dolardan satışa sunulacak. ZTE’nin oyun odaklı akıllı telefonu 25 Nisan’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak. 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER