ZTE Çift Çentikli Akıllı Telefon Üretecek

ZTE Çift Çentikli Akıllı Telefon Üretecek

Çinli ağ teknolojileri şirketi ZTE geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon üretmeye başlamıştı. Başarılı akıllı telefon modelleri üreten ZTE şimdi de çift çentiği bulunan yeni bir akıllı telefonla kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor.

ZTE’nin bir süredir üzerinde çalıştığı Iceberg kod adına sahip olan yeni akıllı telefonu şimdilik konsept aşamasında olsa da ortaya çıkan konsept görselleri yeni akıllı telefon hakkında bizlere bilgiler veriyor.

Çift çentiği ile dikkat çeken ZTE’nin yeni akıllı telefonunun hem üstünde hem de altında bir çentik bulunuyor. Iceberg kod adına sahip olan ZTE’nin yeni 1xbet akıllı telefonunun altında buluna çentikte ise fiziksel bir buton bulunuyor. Bulunan bu fiziksel buton ayrıca parmak izi okuyucusuna sahip. 

ZTE her ne kadar çift çentikli akıllı telefonunu geliştirmeye devam etse de ZTE’nin çift çentiğe sahip akıllı telefonunun işi çok zor. Google’ın Android’in yeni sürümü olması beklenen Android 9.0 ile birlikte çentik desteği sunup sunmayacağı belirsizliğini korurken ZTE’nin iki çentikli akıllı telefonunun işi gerçekten çok zor. 

[gallery size="full" link="file" ids="4835,4836"]

2019 yılında tanıtılması ve satışa sunulması beklenen ZTE’nin çift çentiğe sahip akıllı telefonunun daha da geliştirilmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER