ZenFone 3 Max Modeli İçin ZenUI 4.0 Güncellemesi Yayınlandı

ZenFone 3 Max Modeli İçin ZenUI 4.0 Güncellemesi Yayınlandı

Asus tarafından geçtiğimiz yıl duyurulan ve piyasadaki yerini alan ZenFone 3 Max modeli bilindiği üzere Nisan 2017 tarihinde Android 7.1.1 Nougat güncellemesi almıştı. Firma bu modelle ilgili çalışmalarına devam ederek arayüzde de bir takım değişiklikler içeren güncelleme paketi yayınladı.

ZC553KL model numarasına sahip olan ZenFone 3 Max modellerine gelen güncelleme V14.0200.1712.347 model numarası ile sunuldu. Güncelleme paketinde birçok hata gideriminin yanında bazı güvenlik açıklarının da kapatıldığı belirtildi. Yeni arayüzü ile birlikte ZenFone 3 Max modeli ZenUI 4.0 kullanıcı arayüzüne yükseltildi.Asus ZenFone 3 Max cihazları için paket dahilinde olan güncelleme henüz 2 gün önce yayınlandı. Bu modellerin tamamına güncellemenin yaklaşık 2 hafta içinde tamamlanacağı da şirket tarafından belirtildi.

Detaylı olarak güncelleme ayrıntıları paylaşılmazken ZenUI 4.0 güncellemesini manuel olarak yüklemek veya cihazlarına gelip gelmediğini kontrol etmek isteyen kullanıcılar Ayarlar>Hakkında>Sistem Güncellemeleri yolunu takip edebilirler.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2017, 02:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER