YouTube'un Mobil Uygulamasına Koyu Tema Seçeneği Eklendi

YouTube'un Mobil Uygulamasına Koyu Tema Seçeneği Eklendi

Popüler video izleme platformu YouTube’un mobil uygulamasına yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. YouTube tarafından yapılan son açıklamada göre uygulamaya koyu mod eklendi.

Geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemi için sunduğu mobil uygulamaya indirme özelliğini getiren YouTube yaptığı son açıklamayla birlikte Android ve iOS sürümlerine karanlık mod özelliğini getirdiğini duyurdu.

Uzun bir süre önce masaüstü sitesine eklediği karanlık mod ile büyük Hititbet beğeni kazanan YouTube kullanıcıların büyük bir beğeniyle kullandığı karanlık mod özelliğini mobil uygulamasına da getirdi. YouTube’u özellikle geceleri kullanan kullanıcılar için faydalı olan karanlık mod özelliği şimdilik sadece iOS kullanıcıları için sunuldu.

App Store üzerinden güncellenen YouTube uygulamasında kullanıcılar Profil / Ayarlar / Koyu Tema adımlarını izleyerek YouTube uygulamasını karanlık modda kullanabilecekler. YouTube’dan yapılan açıklamaya göre karanlık mod özelliği çok kısa bir süre içinde YouTube’un Android uygulamasına da getirilecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER