Yeni iPhone Modeli Çift SIM Karta Sahip Olacak!

Yeni iPhone Modeli Çift SIM Karta Sahip Olacak!

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen yeni iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen son bilgiler göre Apple çift SIM kart desteğine sahip yeni bir iPhone modeli tanıtacak. 

2018 yılında tanıtılacak olan iPhone modelleri merakla beklenirken tanıtım yaklaştıkça yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu yıl 3 ya da 4 adet yeni iPhone modeli tanıtacak olan Apple bu yeni iPhone modellerinden birisinde çift SIM kart desteği sunabilir. 

Bu yıl tanıtacağı iPhone modellerinde LCD ve OLED ekran teknolojilerini kullanacak olan Apple yeni iPhone modellerinin Bahis Siteleri ekranlarını büyütecek. Yeni iPhone modellerinin bir diğer özelliği ise çift SIM ya da tek SIM kartlı model olarak ayrılacak olmaları. Apple’ın tek SIM kartlı iPhone modelleri 550 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacakken çift SIM kart seçeneğine sahip iPhone modellerinin fiyatları ise 650 dolar ile 750 dolar arasında değişecek. Apple’ın yeni iPhone modellerinden birisi olacak olan iPhone X Plus modeli, iPhone X modelinden daha büyük bir ekran olan 6.1 inç büyüklüğünde bir ekranla birlikte gelecek. Çift SIM kart seçeneğiyle satışa sunulacak olan iPhone modellerinden birisi olması beklenen iPhone X Plus’ın ekranında OLED ekran yerine LCD teknolojili ekran kullanılacak. Apple’ın yeni iPhone modellerinin Eylül aynında tanıtılması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2018, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER