Yapay Zekalı Kamerası ve Tasarımı ile Göz Kamaştıran Honor 10 Tanıtıldı!

Yapay Zekalı Kamerası ve Tasarımı ile Göz Kamaştıran Honor 10 Tanıtıldı!

Çin akıllı telefon pazarının yeni üyelerinden bir tanesi olan Honor, Londra’da düzenlenen etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi modeli olan Honor 10 modelini tüm dünyaya tanıttı. Yapay zekalı kamerası ve alacakaranlık renkli kasası ile ön plana çıkan model ve hakkındaki her şey bu haberimizde.

Yapay Zekalı Kameraya Sahip!


En önemli özellik olarak AI 2.0 teknolojiye sahip çift mercekli yapay zeka kamerasına sahip olan modelde 24 + 16 MP çift mercekli kamera bulunuyor. Kirin 970 platformunda yer alan NPU tarafından geliştirilen kamera 22 kategoride 500 kadar senaryoyu gerçek zamanlı olarak tanıyabiliyor. Gördüğü nesnelerin dış hatlarını algılayabilen bu kamera bu özelliği sayesinde nesneleri Cratosslot insan, eşya, hayvan veya bitki olarak ayırt edebiliyor.

Üstün özellikli arka kamerasının yanı sıra ön kamerada da oldukça başarılı bir iş çıkaran Honor 10 modeli fotoğraf çekme becerileri ile rakiplerine üstünlük sağlıyor. 24 MP ön kamerasına sahip modelde 3 boyutlu yüz tanıma sistemi yer alıyor.

honor-10

Honor 10 Teknik Özellikleri  • 5,84 inç Full HD Ekran

  • 64/128 GB Depolama

  • 4 GB Bellek

  • 3400 mAh Batarya kapasitesi

  • 24 +16 MP Arka ve 24 MP Ön Kamera


Honor 10 modeli 15 Mayıs itibari ile Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak. İlerleyen süreçte ise tüm dünyada ve ülkemizde de satışa sunulması beklenirken, fiyatı hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER