Xiaomi MIX Fold 2

Xiaomi MIX Fold 2

Katlanabilir akıllı telefon pazarı, son dönemde popüler hale geldi. Özellikle Android telefon üreticileri bu alanda oldukça iddialı ürünlerle bu alanda ilk sırayı kapmak için yarış içindeler. Katlanabilir telefon alanına MIX Fold ile giriş yapan Xiaomi, ikinci telefonu için çalışmalarını hızlandırdı.

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden Xiaomi, çok yakın bir dönemde ikinci katlanabilir telefonu Xiaomi MIX Fold 2 ile gelmeye hazırlanıyor. Akıllı telefon gelişme aşamasında olduğu için nasıl görüneceği ve hangi işlemciyi kullanacağı gibi konular hala merak konusu. Ancak cihazla ilgili sızıntı bilgiler henüz gelmeye başladı.

Akıllı telefon dünyasındaki sızıntı bilgileriyle ünlenen, Digital Chat Station, Webio platformundan Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı ürünle ilgili yeni bir bilgi paylaştı. Aktarılan bilgiye göre Xiaomi MIX Fold 2, ters katlanabilir olarak piyasaya sürülecek. Dünyanın ilk ters katlanabilir akıllı telefonu olması beklenen cihaz, 360 derece katlanabilme özelliğine sahip olacak.

Xiaomi MIX Fold 2 ile ilgili önemli kaynaklardan elde edilen bilgiler henüz kısıtlı. Ancak daha önce elde edilen bazı duyumlara göre akıllı telefon, çok büyük bir olasılıkla Qualcomm’un yeni gözdesi Snapdragon 8 Gen1 işlemcisi ile piyasaya sürülecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER