Xiaomi Mi Mix 2S Modeli Çalışırken İlk Kez Videoda Görüntülendi

Xiaomi Mi Mix 2S Modeli Çalışırken İlk Kez Videoda Görüntülendi

27 Mart 2018 tarihinde duyurulması beklenen Xiaomi Mi Mix 2S modeli akıllı telefon ilk kez kendisini bir videoda çalışırken gösterdi. Slashleaks adlı YouTube kanalında yayınlanan video ile Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin Mi Mix 2S modeli çalışırken gösterildi.

Geride bıraktığımız MWC 2018 etkinliklerinde amiral gemi modellerine yer vermeyen Huawei ile birlikte Xiaomi firmaları, tepe modellerini 27 Mart tarihinde düzenleyecekleri etkinlikle tanıtacakları öngörülüyor. Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Mix 2S modeli tamamen çerçevesiz ekran yapısı ile akıllı telefon modelleri arasında yeni bir trendi başlatacak gibi görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=zESngYuOwPU

Holiganbet />
Akıllı telefon modelleri ile ilgili sızıntılarıyla ünlü YouTube kanalı Slashleaks tarafından paylaşılan bir videoda Xiaomi Mi Mix 2S modelinin daha önce sızdırılan bilgilerinde belirtilen ekran özelliklerinden daha az çerçeveye yer vereceği görüldü. Cihazın ön kısmında küçük bir çentikte ön kameranın yer alacağı fakat Essential Phone modelinde olduğu gibi ekranın orta kısmında değil köşesinde bu çentiğin yer alacağı kesinleşmiş oldu.

Xiaomi Mi Mix 2S modeli ile gelen bilgilerden bir diğeri de cihazda yapay zekâ teknolojisinin kullanılacağı ayrıntısı oldu. Özellikle cihazda kamera özelliklerinde yapay zekâya yer verileceği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER