WhatsApp İçin Gelişmiş GIF Arama Özelliği Geliyor

WhatsApp İçin Gelişmiş GIF Arama Özelliği Geliyor

WhatsApp uygulaması yenilenmeye devam ediyor. Facebook'un sahibi olduğu ve bugün için dünya genelinde 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması WhatsApp'ın yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar gelişmiş arama özelliğine kavuşacak.

Google Play Beta programı aracılığı ile WhatsApp'ın yeni bir güncelleme sürümü daha yayınlandı. 2.18.93 numaralı güncelleme dosyasında birçok hataların düzeltildiği ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı, bununla birlikte uygulamaya gelişmiş arama seçeneklerinin eklendiği belirtildi.

Kısa süre önce yayınlanan güncellemede ise WhatsApp, gelişmiş emoji arama özelliğini kazanmıştı. Yeni yayınlanan Ultrabet güncelleme ile ise artık kullanıcılar gelişmiş GIF araması da yapabilecekler. Uygulamaya eklenen bu özellikle birlikte hareketli görüntüler mesajlarda kullanılabilecek.Bununla birlikte GIF bölümünde de emoji bölümünde olduğu gibi bazı kategorilerle birlikte favori GIF'lerim bölümü de bulunacak. Son dönemde GIPHY ile ilgili gelen skandal haberleri nedeniyle WhatsApp'a gelen GIF arama özelliğinin ertelenerek bir sonraki güncellemede kullanıcılarla buluşması sağlanabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER