WhatsApp Gruplar İçin Gelen Özellikle Uygulama Artık Daha İşlevsel!

WhatsApp Gruplar İçin Gelen Özellikle Uygulama Artık Daha İşlevsel!

Bugün dünyada en çok kullanılan mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olarak işlev gören WhatsApp yeni bir güncelleme aldı. Uygulamaya gelen güncelleme ile artık grup yöneticilerinin admin seçimi çok daha kullanışlı ve kolay hale geliyor. İşte detaylar..

WhatsApp gruplara gelen yeni özellikle birlikte artık herhangi bir grup yöneticisi bir diğer yöneticiyi yöneticilikten atmak için gruptan atmadan bu işlemi gerçekleştirebilecek. Yenilenen WhatsApp ile birlikte özellikle gruplarla ilgili birtakım özellikler daha kullanışlı hale getirildi.

Grup Yöneticileri İle İlgili Değişiklikler


Yayınlanan Jestbahis güncelleme ile birlikte grup yöneticisinin bir diğer yöneticiyi yöneticilikten alması için yeni bir özellik sisteme ekledi. Daha önce bu konu ile ilgili işlem gerçekleştirmek için bir yönetici, diğer yöneticiyi gruptan çıkarmak ve sonrasında tekrardan gruba dahil etmek durumunda kalıyordu.Aslında WhatsApp için bu durum oldukça eleştiriliyordu. Ancak bununla birlikte güncelleme sonrası grup üyelerinin herhangi bir yöneticiyi gruptan düşürebilmesine halen imkan sağlanmadı.

WhatsApp için gelen güncelleme hem Android hem iOS kullanıcıları için kullanıma sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 02:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER