WhatsApp'a Güncelleme İle 6 Yeni Çıkartma Paketi Eklendi

WhatsApp'a Güncelleme İle 6 Yeni Çıkartma Paketi Eklendi

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması WhatsApp'ın bir süredir test ettiği "WhatsApp Mağaza" özelliği geliştirilme aşamasında birçok yeniliği kazanmaya devam ediyor. Önceki gün yapılan beta güncellemesi ile birlikte Mağaza bölümüne farklı kategorilerde birçok çıkartmanın eklendiği gözlendi.

Play Store Beta Programı ile kullanıcılara sunulan WhatsApp Beta 2.18.75 sürümü ile gelen 6 farklı çıkartma paketi geliştiricilerin dikkatini Casinometropol çekerken bu çıkartmaların şimdilik sadece Android kullanıcıları arasında paylaşılacağı belirtildi.

WhatsApp Mağaza uygulamasının önümüzdeki aydan itibaren iOS ve Android platformları için kararlı sürüm olarak geleceği düşünülüyor. Kararlı sürümle birlikte bu platformlara gelecek olan çıkartmaların ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Beta 2.18.75 sürümünü şimdilik Android kullanıcıları Play Store üzerinden indirebiliyor. Ancak sistemsel hataların yaşanacağını ve bu nedenle kararlı sürümün beklenmesinin mantıklı olduğunu belirtelim.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER