Vivo Y77 5G

Vivo Y77 5G

Ürettiği akıllı telefonlarla önemli bir kullanıcı kitlesi oluşturan Vivo, özellikle orta seviyedeki modelleriyle akıllı telefon piyasasında kendine yer buluyor. Son dönemde tırmanışa geçen şirket, fiyat performans ürünü olarak tanımlanabilecek Vivo Y77 5G modelini tanıttı.

Vivo Y77 5G, Y serisindeki en güçlü akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Ön tarafta amla çentikli ekran tasarımı dikkatleri çekiyor. Bu çentik, 16 megapiksellik kameraya ev sahipliği yapıyor. Arka tarafta ise 50 megapiksel ana kamera ve 2 megapiksellik sensörden oluşan bir tasarım kullanıcıları karşılıyor.

Akıllı telefonun işlemci koltuğunda ise MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 810 kendine yer buluyor. 80W hızlı şarj desteği bulunan model, 5000 mAh pil ile destekleniyor. Model ek olarak yanda parmak izi okuyucu olacak şekilde dizayn edildi.

Akıllı telefon, ekran özellikleri dikkatleri çekiyor. AMOLED ekran 6.67 inç diyagonal, Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz kare hızına sahip model, 256 GB depolama alanına sahip. Ek olarak akıllı telefon, 4 GB’ı sanal RAM olmak üzere 8 GB RAM desteği sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER