Vine Kurucuları Yeni Bir Uygulama Geliştiriyor

Vine Kurucuları Yeni Bir Uygulama Geliştiriyor

Bir zamanların en ünlü uygulamaları arasında yer alan Vine uygulaması bu başarısının ardından Twitter tarafından satın alınmıştı. Pek çok kişinin ünlü olmasını sağlayan Vine uygulaması sonrasında Facebook’ın sahip olduğu Instagram’a benzer özelliklerin gelmesinin ardından popülerliğini hızlı bir şekilde yitirmişti.

Twitter’ın bu yılın başlarında kemer sıkma planının ardından Twitter Vine’ı kapatacağını açıklamıştı. Pek çok kişinin Vine’ı kapatma planına karşı çıkmasının ardından Twitter planında kısmı geri adım atmış ve Vine’ı sadece Vine Camera adından bir Pashacasino uygulamaya dönüştürmüştü.

Vine’ın kapatılmasının ardından Twitter her ne kadar Vine Camera uygulamasını çıkartsa da kullanıcıların tepkileri bir türlü azalmamıştı. Kullanıcıların Vine’ın kapatılmasına yoğun tepki göstermesinin ardından Vine kurucuları yeni bir uygulama üzerinde çalışmaya başladıklarını dile getirdi. Vine’ın kurucusu ve bir zamanlar CEO’su olan Dom Hofmann Vine’ı yeniden canlandırmaya karar verdi. Konuyla ilgili planlarını Twitter hesabı üzerinden açıklayan Hofmann ayrıca projenin kaynağını da kendisinin sağlayacağını ifade etti.

Vine hayranlarının sabırlı olması gerektiğini ve ortaya çıkacak olan uygulamanın buna değeceğini de belirten Hofmann’ın yeni uygulaması daha şimdiden pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı bile.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER