Vestel Venus Z20 Modeli Hediye Fırsatları İle Satışa Sunuldu

Vestel Venus Z20 Modeli Hediye Fırsatları İle Satışa Sunuldu
Türk teknoloji ve elektronikler firması Vestel'den yeni bir akıllı telefon modeli daha kullanıcılara sunuldu. Venus Z20, tanıtıma özel desibel kulaklık ve V Hepyeni abonelik hediyeleriyle birlikte alıcılarını bekliyor.

Vestel'in yeni akıllı telefon modeli Venus Z20, tanıtıma özel desibel kulaklığı ve V Hepyeni abonelik fırsatıyla birlikte Türkiye'de satışa sunuldu. Şirketin İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan tarafından yapılan açıklamada performans ve tasarım anlamında teknoloji tutkunlarını oldukça memnun edecek bir akıllı telefon modelinin yanında V Hepyeni abonelik sistemleri sayesinde bu telefonlarının daima yeni kalacağı belirtildi.

Vestel Venüs Z20 Özellikleri


İlk olarak MWC 2018 etkinliklerinde karşılaştığımız Venus Z20 modeli özellikle kamera performansı ile dikkat çekiyor. 16MP+5MP arka kameraya yer veren Venus Z20 modelinde flaş içeren 8MP çözünürlüklü ön selfie kamerası bulunuyor. Kendisine özel Holiganbet kamera teknolojisiyle 4K kalitesinde saniyede 30 kare, 1080P HD kalitesinde ise 120 kare video kaydına destek veren cihazın ince çerçeveleri ve geniş görüş açısı oldukça tatmin edici. 18:9 ekran oranının yanında Full HD Plus IPS özellikli 5.65 inç boyutunda ekranı 2160x1080 piksel çözünürlük sunuyor.Firmanın Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan tarafından yapılan açıklamada: "Akıllı telefon üretirken hedefimiz, müşterilerimize yüksek teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla sunmak. Bugün sosyal ağların yoğun olarak kullanıldığı Türkiye’de kullanıcılar için cep telefonunda fiyatın yanı sıra aranan en önemli özellik fotoğraf kalitesi. Bu konuda tüketicinin beklentisini fazlasıyla karşılayacak olan Venus Z20, ön ve arka kameraları, hafızası, ekran boyutuyla ile fotoğraf tutkunlarını çok memnun edecek." ifadelerine yer verildi.

Ülkemizde akıllı telefonlarını değiştirme sıklığının 1.5 yıl olduğunu belirten Erdoğan, Vestel Venus Z20 modeli V Hepyeni aboneliğiyle taksitli (Aylık 119₺) satın alacak olanların 18 ay sonra yeni bir modelle değiştirebileceklerini ve kullanıcılara böyle bir imkan sunduklarının altını çizdi. Böylece yeni teknolojilerden Venus Z20 kullanıcılarının uzak kalmayacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER