Vernee Bataryası 3 Gün Giden Vernee Active Modelini Tanıttı

Vernee Bataryası 3 Gün Giden Vernee Active Modelini Tanıttı

Akıllı telefonlara bağımlı yaşadığımız şu günlerde kullanıcılar için en önemli özelliklerden birisi de akıllı telefonların sunacağı batarya performansı oluyor. Hemen hemen her akıllı telefon bir günü zor çıkartırken Çin’in yeni akıllı telefon üreticilerinden olan Vernee şarjı 3 gün boyunca gidebilen yeni akıllı telefonu Vernee Active modelini tanıttı.

Şimdiye kadar tanıtılan akıllı telefonlardan çok daha yüksek batarya performansı sunan Vernee Active modeli sadece batarya performansı ile değil sahip olduğu özelliklerle de dikkat çekiyor. 5.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekranla gelen Vernee Active modeli gücünü MediaTek’in 8 çekirdekli işlemcisi olan Helio P25 işlemciden alıyor.6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunan Vernee Active ayrıca kamera alanında da oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkartıyor. 13 megapiksellik ana kamerası ve 8 megapiksellik ön kamerası bulunan Vernee Active karanlık ışık koşullarında da başarılı fotoğraflar çekip videolar kaydedebiliyor.

4.200 mAh kapasiteli bir batarya ile gelen Vernee Active yüksek kapasiteli bataryası sayesinde tam dolu bataryayla 3 güne kadar kullanım ömrü sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 23:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER