Sony'nin 18:9 Ekran Oranına Sahip H8266 Modeli Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

Sony'nin 18:9 Ekran Oranına Sahip H8266 Modeli Performans Testlerinde Ortaya Çıktı

Sürekli aynı tasarıma sahip akıllı telefon üretmekte ısrarcı olan Sony’nin 18:9 ekran oranına sahip H8266 kod numaralı Xperia modeli ünlü performans testi uygulaması AnTuTu’da ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde bir diğer performans testi uygulaması olan Geekbench’te ortaya çıkan Sony’nin yeni akıllı telefonu şimdi de AnTuTu’da ortaya çıktı. Geekbench’e göre daha fazla detayın göründüğü AnTuTu testi sonuçlarında Sony’nin yeni akıllı telefonuna dair pek çok şeyi öğrenmek mümkün.AnTuTu Benchmark sonuçlarına göre Sony’nin yeni Xperia modeli 2160 x 1080 piksel Süperbetin ekran çözünürlüğüne sahip olacak ve 18:9 en boy oranına sahip bir ekranla gelecek. 2018 yılında pek çok akıllı telefon üreticisi OLED ekranlarla en yüksek çözünürlüğe sahip akıllı telefonlar üretmek için çabalarken Sony’nin 1080 piksel çözünürlüğe sahip akıllı telefonları halen üretiyor olması ve bunu üstelik “Premium” seviye bir cihazda yapıyor olması Sony’nin akıllı telefon pazarında başarısızlığını özetleyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Sıradan varsayılabilecek Snapdragon 845 işlemciden güç alacak olan Sony’nin yeni akıllı telefonu 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip özelliklerle geliyor ki bu özellikleri Sony’nin geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu Xperia XZ1 modelinde görmüştük.

AnTuTu’da ortaya çıkan Sony’nin yeni akıllı telefonunun kamera performasıyla ilgili detaylarda oluşturulmuş olsa da sızdırılan ekran görüntülerinde Sony’nin yeni akıllı telefonun kamera bilgileri yer almıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER