Shadow Fight 3 Android ve iOS'a Çıktı

Shadow Fight 3 Android ve iOS'a Çıktı

Konu mobil platformlarda dövüş oyunları olunca, maalesef çok da fazla seçeneğimiz olmuyor. Bilgisayar ve konsolların aksine mobil cihazlarda bu kategoride oyun sayısı az. Fakat hem kalitesi, hem de kontrol şemasıyla Shadow Fight 2 son derece öne çıkan bir yapımdı. Oyun sadece mobil platformlar için geliştirilirken, son derece akıcı animasyonlara ve kontrollere sahipti. Özellikle de dokunmatik ekran kullanımını hesaba katarsanız, akıllı telefonlarda dövüş oyunu yapmanın zorluğunu anlarsınız.

Shadow Fight 3 Çıktı


Şimdi ise serinin yeni oyunu olan Shadow Fight 3 resmen yayınlandı. Peki daha iyi bir oyun mu, yoksa bir öncekinin aynısı mı?

Görünüşe göre Shadow Fight 3 ile seriye önemli geliştirmeler yapılmış. Oyun eskiye göre daha büyük, daha iyi ve tamamen yeni eşyaların yanı sıra farklı bir PvP modu da mevcut. Artık dövüşçüler gölgeli figürler hâlinde değil, tamamen çizilmiş modeller olarak karşımıza çıkıyorlar.

Tabii diğer yandan ustalaşması kolay bir oyun da değil. Çeşitli eğitim bölümleri olsa da, ancak zaman içinde alışarak oyunu öğrenebiliyorsunuz. Lootbox sistemi de barındıran oyun genel yapısı itibariyle ücretsiz olsa da, kimi noktalarda ödeme istiyor.

Shadow Fight 3’ün PvP sistemi de oldukça başarılı olmuş ve herhangi bir problem yaşamadan oynayabiliyorsunuz. Bağlantı stabil şekilde devam ediyor ve kontroller de hızlıca yanıt veriyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER