Samsung'un Galaxy S9 Modelinin Tanıtım Videoları Yayınlandı

Samsung'un Galaxy S9 Modelinin Tanıtım Videoları Yayınlandı

Samsung, yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S9 ve S9 Plus ile ilgili tanıtım videolarını görücüye çıkardı. Ürünlerin kamera kalitesinin muazzamlığına vurgu yapılan tanıtım videolarının oldukça başarılı bir konseptle hazırlandığını söyleyebiliriz.

Firma tarafından yayınlanan videolarda Galaxy S9 modellerinde yer alan üst seviye kamera performansının öne çıkarıldığı gözleniyor. Hazırlanan ilk videoda S9 kamerası ile çekilen ağır çekim video öne çıkarken bunun yanında video görüntülerinin basit bir şekilde düzenlenebilmesi ile su ve toza karşı mükemmel derece koruma sunan IP68 sertifikası özelliklerinden bahsedilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=9pJFmvvTVSE

Samsung'un Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri ile ilgili yayınladığı ikinci video tanıtımda ise bölünmüş ekran moduna dikkat çekiliyor. Aynı zamanda çok düşük ışıkta bile mükemmele yakın fotoğraflar çekilebilmesi videoda kendisini göstermiş. f/1.5 diyafram aralığına sahip olan kamera ile Galaxy S9 modeli belkide bugüne kadar en iyi kamera deneyimini Casinomaxi kullanıcılarına sunan akıllı telefon olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=SPDSoxvFQyo

Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri ile ilgili yayınladığı üçüncü videoda ise iPhone X modelinin animoloji özelliğinin en büyük rakibi olarak görülen AR Emoji özelliğinin kullanımı ve görünümü sunulmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=oObsI5DAbmA

Akıllı telefon pazarında yaşanan değişim ve gelişim hızla artarken büyük akıllı telefon üreticilerinin kısa periyodik zamanlar aralığında amiral gemilerini yenilemeye ihtiyaç duymaları elbette arz talep ilişkisi ile paralel olarak devam ediyor. Bunun yanında bu pazara hakim olmak isteyen üreticiler mobil dünyaya inanılmaz yüksek bütçelerde yatırım yaparak kullanıcıları kendi yönüne doğru çekmeye çalışmakta.

Samsung'un Galaxy S9 modelinin bir önceki amiral gemisinden major farkları nelerdir diye soracak olursanız açıkçası bu bütçeleri kendisine harcatacak kadar bir fark göremiyoruz. Ancak küçücük nüansların bile akıllı telefon kullanıcılarının tercihlerinde ne kadar etkili olduğunu gözlemleyebiliyoruz.

Siz Samsung'un yeni amiral gemileri olan Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER