Samsung'un Galaxy Note 8 Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı

Samsung'un Galaxy Note 8 Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Çıktı

Samsung'un Galaxy Note 8 modeli için beklenen Android Oreo güncellemesi nihayet yayınlandı. Daha önce firmanın diğer amiral gemi modeli Galaxy S8 için yayınlanan güncelleme sonrası Note 8 kullanıcılarının meraklı bekleyişi sonlandı ve Samsung Türkiye ofisi tarafından Android 8.0 Oreo güncellemesi bugün itibariyle cihazlara dağıtılmaya başlandı.

Samsung'un Türkiye ofisi daha önce yayınladığı bildiride Galaxy Note 8 modeli için Android Oreo güncelleme tarihi olarak 30 Mart tarihini işaret etmişti. Beklenenden daha erken gelen güncelleme Note 8 kullanıcıları tarafından da olumlu Showbahis karşılandı.

Note 8 Oreo Güncellemesi İle Gelen Yenilikler


Android 8.0 Oreo güncellemesi ile birlikte Note 8 modeline Mart 2018 güvenlik yamaları da eklenmiş oldu. Güncelleme paketinin 1471.21MB olduğu gözlenirken internet kotaları sınırlı kullanıcıların bu güncellemeyi WiFi bağlantıları üzerinden yapmaları tavsiye edilir.

Ayarlar menüsünde bir takım güncelleme ve yenilikler dikkat çekiyor. Ayrıca gelen Picture-in-Picture özelliği, yeni eklenen emojiler, gelişmiş pil ayrıntıları ve bildirim erteleme gibi bir takım yenilikler Galaxy Note 8 modeline de gelmiş oldu.

Android 8.0 Oreo güncellemesi ile birlikte artık uygulamaların üzerine basılı tutarak hızlı erişim ayarlarına eklemek oldukça kolay hale getirildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER