Samsung Galaxy Note 8 Star Wars Edition mı Geliyor?

Samsung Galaxy Note 8 Star Wars Edition mı Geliyor?

Güney Kore menşeli teknoloji devi Samsung, aslına bakarsanız son birkaç yıldır süper kahraman temalı amiral gemisi telefonlarını limited edition şeklinde satışa sunuluyor. Bunu ilk olarak Galaxy Note 4’te görmüştük ve Avengers teması kullanılmıştı. Daha sonra da Iron Man kaplamalı Galaxy S6 Edge çıkmıştı. Son olarak da Batman temalı Galaxy S7 Edge çıktı ve şimdi de görünüşe göre yeni modeller listede. Peki ya Galaxy Note 8’e ne dersiniz?

Star Wars Temalı Galaxy Note 8 mi Geliyor?


Söylentiler Twitter üzerinde yayınladıı sızıntılarla ünlü olan Ice Universe’den gelirken, geçmişte de benzer durumları ortaya çıkarmıştı. Ünlü ismin yazısı son derece kısa ve basit Fenomenbet olurken, telefona dair bir fotoğraf da yayınladı ve bunda üzerinde Star Wars resmi olan bir Galaxy Note 8 görüyoruz.

Peki bu mantıklı olur mu? Açıkçası daha önce Samsung ile Marvel birlikte başarıyla çalışmıştı, kendi kullanıcı kitlelerine satış gerçekleştirmişlerdi. Dolayısıyla Disney’le gerçekleşecek olan işbirliği de ilgi çekecektir.

Dediğimiz gibi şimdilik tüm bunlar söylenti aşamasında ve henüz Samsung cephesinden gelen resmi bir açıklama yok. Yine de Star Wars filminin yakında çıkacağını düşünürsek, bu son derece olası gözüküyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER