Samsung Galaxy Note 8 Artık Microsoft Store'da

Samsung Galaxy Note 8 Artık Microsoft Store'da

Samsung Galaxy S8 ve S8+ satışlarının başlaması üzerinden fazla zaman geçmedi fakat şimdi de Samsung, Note 8 akıllı telefonunu Microsoft’un mağazası üzerinden sunmaya başladı. Cihaz şimdilik sadece ABD Microsoft Store’da yer alırken, ilerleyen dönemlerde diğer ülkelere de gelmesi bekleniyor.

Aradaki Fark Ne?


Microsoft Store üzerinde bulunan Galaxy Note 8, şu anda 929.99 dolar fiyat etiketiyle satılıyor ve Kara Cuma dolayısıyla herhangi bir indirime gidilmedi. Microsoft satışlarının normal mağaza ve online satışlardan ise bir farkı var. Redmond menşeli firma, müşterilerine Note 8’i daha cezbedici kılmak Retrobet adına Microsoft Launcher ile telefonu kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Daha önce Arrow Launcher olarak da bilinen Microsoft Launcher, Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilen bir uygulama ve bununla belgeler, e-postalar ve ajanda gibi çeşitli noktalara erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede Windows bilgisayarınız üzerinde de telefonla eşleştirme yapmak mümkün.

Şimdilik Microsoft, Galaxy Note 8’i sadece gece siyahı rengiyle satışa sundu ve dediğimiz gibi başta Türkiye olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde bulunmuyor. Fakat özellikle Amerika’da yaşayanlar için oldukça iyi bir teklif olduğu açık.

İlerleyen dönemlerde Microsoft Store’a daha çok Samsung telefonu da eklenmesi bekleniyor çünkü son zamanlarda iki firmanın ilişkileri oldukça iyi.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER