Samsung'dan Galaxy S8 ve A8 İçin Android Güncellemesi!

Samsung'dan Galaxy S8 ve A8 İçin Android Güncellemesi!
Samsung'un genel olarak aylık olarak yayınladığı güvenlik güncellemeleri bu ay Galaxy S8 ve S8 Plus modeli ile birlikte A8 ve A8 Plus için yayınlandı. Yayınlanan güncellemede ilgili modellerde bulunan 5 android güvenlik açığının giderildiği belirtildi.

G9500ZCU2AQL2, G9550ZCU2AQL2 ve A730FXXU1ARA6 olarak üç farklı model numarası ile yayınlanan güncellemenin ilk olarak Çin kullanıcılarına yayınlandığı, birkaç gün içinde sırayla birçok bölgede yayınlanacağı ifade edildi.

Galaxy A8 ve A8 Plus modelleri de bu ay yayınlanan Android güvenlik güncellemesini alan cihazlar arasında yer aldı. A730FXXU1ARA6 model numarası ile gelen güncelleme ise ilk olarak Hindistan'daki kullanıcılar için yayınlandı. Yaklaşık olarak 220MB dosya boyutunda olan güncellemenin dünya genelinde birkaç gün içinde indirilebilir hale geleceği belirtildi.

Cihazlarına güncellemenin gelip gelmediğini öğrenmek için Ayarlar > Yazılım Güncellemesi üzerinden kontrol yapılabilir. Bahsi geçen güncellemelerin global olarak her yerde indirilebilir hale gelmesi birkaç günü alabilecektir.
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER