Salla Kazan Kampanyası

Salla Kazan Kampanyası

Her ay kullanıcıların karşısına farklı sürprizlerle çıkan Turkcell Dergilik, Haziran ayında da özel bir kampanyayla şaşırtmaya devam ediyor. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan Kampanyası’na katılanları, kazanacakları hediyelere ek olarak Dergilik uygulamasının da özel sürprizleri bekliyor. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform Dergilik uygulamasının bu sürpriziyle birlikte Haziran ayı boyunca çok daha fazla içeriğe ulaşma şansı mümkün.


 


Yayın sayısı 1500’e yaklaştı


 


Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan “Dergilik” hem dergi hem de gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturmayı sürdürüyor. Öyle ki açıklanan rakamlara göre, uygulama aracılığıyla Mayıs ayında 3.4 milyon dergi ve 777 bin gazete okunmuş durumda. Şu Deneme Bonusu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar, 2018 başından bu yana yaklaşık 21 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaştı.


 


Bu rakamlarla birlikte ülkemizde yayıncılık sektörünü de canlandıran Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Mayıs’ta Dergilik ailesine katılan 1000’e yakın yabancı dergileriyle birlikte, uygulama üzerinden 1400 dergi ve 95 gazete ile toplam 1500’e yaklaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. Mayıs 2018 itibariyle Dergilik uygulaması 7.3 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.


 


Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER