Redmi K50S Pro

Redmi K50S Pro

Xiaomi’den 2019 yılında ayrılıp bağımsız marka halini alan Redmi, ürettiği akıllı telefonlarla önemli bir kitleye ulaşmış durumda. Bu sene tanıttıkları K50 serisiyle oldukça adından söz ettiren şirket, bu seriye K50S Pro modelini de eklemeye hazırlanıyor.

Redmi, akıllı telefon dünyasındaki yükselişini perçinlemek amacıyla Redmi K50S ve Redmi K50S Pro modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirkete yakın kaynaklar, akıllı telefonun teknik özelliklerini öğrenmeye başladılar. Sızıntı bilgiler ışığında modelin özellikleri şekilleniyor.Redmi K50S Pro kamerası ile de iddialı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Gelen bilgilere göre modelin ana kamerası 200 megapiksel olacak.  Ayrıca bu cihazın 120Hz ekranla donatılması bekleniyor. Ek olarak model, 5000mAh ve üzeri bir pil kapasitesine sahip olacak.

Redmi K50 serisindeki başarısını sürdürmek istiyor. Şirket Şubat ayında  Redmi K50 Gaming Edition modelini piyasaya sürmüş ve büyük beğeni toplamıştı. Mart ayında Çin’de tanıtılan Redmi K50 serisi, satışa çıkmasının ardından sadece 5 dakika içinde 330 bin adet satarak şirket rekorunu kırmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER