Razer Hammerhead USB-C Kulaklıklarını Çıkarttı

Razer Hammerhead USB-C Kulaklıklarını Çıkarttı

Razer, geçtiğimiz günlerde Razer Phone adlı yeni akıllı telefonunu satışa sunarken, tam da ona uygun zamanda Hammerhead USB-C kulaklıklarını çıkarttı. Razer Phone için başarılı bir aksesuar olan Hammerhead, Razer’ın kendi online mağazasında 79.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Kulaklıklar ayrıca sadece Razer Phone’a da özel değil. Aynı zamanda USB Type C girişine sahip herhangi bir Android akıllı telefonla da kullanmak mümkün. Hammerhead, oldukça dayanıklı bir alüminyum maddeden yapılırken, pasif cızırtı izolasyonu için özel kablolara da sahip.

10mm dinamik sürücülerle kullanıcıların uzaktan da kontrol edebileceği Hammerhead’de aynı zamanda DAC dönüştürücü bulunuyor ve USB-C Android telefonlardan son derece temiz, işlenmemiş sesler alınabiliyor.

Apple İçin de Tasarlandı


Razer, Hammerhead kulaklıkların yanı sıra iOS Mercury Edition kulaklık sürümünü de tanıttı. Bu cihaz da adından anlaşılacağı üzerine iPhone telefonlara özel ve Apple Lighting bağlantı ile çalışarak sesi işlemeden direkt kaynaktan alıyorlar. iOS Mercury Edition, Android Hammerhead’lara göre biraz daha pahalı ve 99.99 dolardan satılıyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER