PUBG Benzeri Bir Mobil Oyun Daha Çıktı

Rules of Survival (PRNewsfoto/NetEase Games)

PUBG Benzeri Bir Mobil Oyun Daha Çıktı

Playerunknown's Battlegrounds şu anda açık ara PC üzerindeki en popüler multiplayer oyunlardan birisi. Her ne kadar henüz Erken Erişim aşamasında olsa da, Steam listelerinin en tepesinde bulunuyor ve Twitch’te de en çok yayını yapılan üç oyun arasında. Ayrıca yılın oyunu ödüllerinde de aday gösterilen yapım, doğal olarak diğer yapımcı firmaların iştahını kabartıyor. Dolayısıyla ortaya a imitasyon oyunlar çıkıyor.

Hayatta Kalmanın Kuralları: Rules of Survival


Rules of Surivival adlı oyun Android ile iOS platformları için çıkış yaparken, PUBG’den de tanıdığımız mekaniklere sahip. Oyunda havadan iniş yapıyorsunuz, rastgele silahlar buluyorsunuz, bunları kişiselleştirip savaşa katılıyorsunuz. Hatta yakınlarda bulunan diğer oyuncularla mikrofon aracılığıyla konuşmak da mümkün.

Her oyunda Güvenilir Bahis Siteleri 120 kişiye kadar oyuncu katılabilirken, devasa bir haritaya sahip ve oldukça da ayrıntılı. Bu yönleriyle Rules of Survival oldukça ayrıntılı bir oyun gibi gözükürken, şimdiden de yüzbinlerce kişinin telefon ve tabletlerine girmiş durumda.

Tabii tahmin edeceğiniz gibi oyunun bir eksik yanı var, o da dokunmatik ekranda olması. Mobil cihazlarda aksiyon oynuları zor kontrollere sahip olurken, maalesef Rules of Survival da bu yüzden zaman zaman zorlaşabiliyor. Yine de PC’de PUBG sahibi değilseniz ya da dışarıdayken Battle Royale türü bir oyunu telefonununuzda oynamak isterseniz, kesinlikle tercih edebileceğiniz bir yapım diyebiliriz.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER