Oppo F7 Modeli iPhone X Gibi Çentikli Tasarım İle Geliyor

Oppo F7 Modeli iPhone X Gibi Çentikli Tasarım İle Geliyor

iPhone X ile ilk kez gördüğümüz çentikli ekran tasarımı yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Birçok üretici modellerinde buna benzer tasarımlar kullanmaya başlarken Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo da bu kervana katılan markalardan birisi oldu. Firmanın gelecek olan amiral gemisi Oppo F7, çentikli ekran tasarımı ile kullanıcılara sunulacak.

Oppo firmasının resmi Hindistan Twitter sayfası üzerinden paylaşılan bir tweet ile karşımıza çıkan Oppo F7, firmanın Oppo R15 ve 15 Plus modelleri ile tasarım anlamında neredeyse tamamen aynı gözüküyor.

Oppo F7 Genel Özellikleri


Çentikli tasarımı ile birlikte Oppo F7 modelinde ekran kasa oranı %89 civarlarına Gobahis kadar yükselecek. 6.2 inç ekran boyutunu Full HD+ çözünürlüğü ile birleştirecek olan cihazda ekran oranı ise 19:9 olacak.Oppo F7 modelinin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de ön selfie kamerasının 25MP çözünürlüğü ile gelecek olması. Cihazın ana kamerası, RAM, işlemci ve depolama bilgileri henüz kesinleşmiş değil.

26 Mart 2018 tarihinde resmi olarak duyurulması beklenen Oppo F7 modelinin ayrıntılı bilgilerine ulaştığımızda TeknoSayfa üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 01:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER