OnePlus 5T Star Wars Edition Duyuruldu

OnePlus 5T Star Wars Edition Duyuruldu

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, Android tabanlı akıllı telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. Yaklaşık 15 gün önce OnePlus 5T modelinin tanıtımını yapan firma bu ürünün farklı bir versiyonunu daha hazırlayarak lansmanı yapıldı. OnePlus 5T Star Wars Edition adıyla Mumbai'de tanıtımı yapılan cihazın satışı ise 16 Aralık itibariyle başlayacak.

Tasarımsal anlamda oldukça şık bir görünüme sahip olan cihazın arka paneli beyaz olarak geliştirilirken alt kısımda ise kırmızı renklendirilmiş Star Wars logosu kendisini gösteriyor. Ön kısmında siyah renklerin ağırlıklı olduğu gözlenirken ses kontrol Venüsbet tuşlarının üzerinde yer alan bildirim düğmesi ise kırmızı renkle farklı bir hava kazanmış.

OnePlus 5T Star Wars Edition modelinin gerek ara yüzü gerekse de bulundurduğu uygulamalar dikkat edildiğinde hemen birçok alanda Star Wars logosu ile karşılaşmak mümkün.

OnePlus 5T modeli ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Star Wars versiyonu 8GB RAM ile birlikte 128GB dahili depolama alanı ile kullanıcıları ile buluşacak.

Sınırlı sayıda üretilmiş olan OnePlus 5T Star Wars Edition modelinin Hindistan merkezli satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER