Nokia'nın Sevilen Modellerinden E71 Küllerinden Yeniden Doğuyor

Nokia'nın Sevilen Modellerinden E71 Küllerinden Yeniden Doğuyor

Yeniden akıllı telefon üretmeyen başlayan Nokia’nın sevilen akıllı telefon modellerinden birisi olan Nokia E71’in yeni sürümü yakın bir zamanda tanıtılacak.

Bir zamanların en çok sevilen akıllı telefonlarına imza atan Nokia eski akıllı telefonlarını günümüzde kabul gören tasarımlarla buluşturup yeniden satışa çıkartmaya devam ediyor. Nokia’ya yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre bir zamanların büyük bir beğeniyle kullanılan Nokia E71 modelinin yeni sürümü çok yakın bir zamanda tanıtılacak.

3.5 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceği dile getirilen yeni Nokia E71 ikonikleşmiş klavyeli tasarıma sahip olacak. Android işletim sisteminin kullanılacağı yeni Nokia E71 giriş seviyesine konumlandırılacak.

Gücünü Snapdragon’un giriş seviyesi işlemcisi olan Snapdragon 230 ya da Snapdragon 835 işlemcisinden alacak olan Nokia E71 ayrıca 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanıyla gelecek. Farklı ülkelerde çift SIM kartlı sürümlerinin de olacağı yeni Nokia E71’in ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2017, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER