Nokia'nın Müzik Odaklı X6 Modeli Yenilenecek!

Nokia'nın Müzik Odaklı X6 Modeli Yenilenecek!

HMD Global tarafından satın alındıktan sonra yeniden akıllı telefon üretmeye başlayan Nokia bir yandan yeni akıllı telefon modellerini tanıtırken bir diğer yandan da ikonik modellerini yeniliyordu. Yeni amiral gemi modeli Nokia X modelini tanıtmaya hazırlanan Nokia yeni amiral gemisinin yanında bir zamanlar sevilen modeli Nokia X6 modelini de tanıtabilir.

Bir süredir yeni amiral gemisi üzerinden çalışan Nokia’nın X modeliyle ilgili bilgiler gelmeye devam ederken Nokia bu etkinlikte yeni bir akıllı telefon daha tanıtabilir. 5.8 inç büyüklüğünde çerçevesiz bir ekran tasarımına sahip olacak olan Nokia X modeli ayrıca 19:9 en boy oranına sahip olacak. Carl Zeiss imzalı kamera lensleriyle gelecek olan Nokia X ayrıca Snapdragon’un en güçlü işlemcisinden güç alacak.
Betorder
Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan Nokia’nın yeni amiral gemisinin yanında Nokia bir zamanlarında sevilen modellerinden olan Nokia X6’nın yeni modelini de tanıtabilir. Nokia’nın Online müzik servisi olan “Comes With Music” servisiyle birlikte gelen Nokia X6 tanıtıldığı zamanda başarılı satış rakamlarına ulaşmıştı.Yenilenecek olan Nokia X6 modelinin Nokia X modeliyle birlikte tanıtılması beklenirken Nokia’nın yeni X6 modelinin özellikleri de ortaya çıktı. İki farklı modelle gelecek olan yenilenmiş Nokia X6’nın bir modeli Snapdragon işlemciden güç alacakken bir diğer modeli de Helio P60 işlemcisinden güç alacak.

Snapdragon 636 işlemcisinden güç alacak olan Nokia X6 modeli 6 GB RAM’e sahip olacakken Helio P60 işlemcisiyle gelecek olan Nokia X6 modeli 4 GB RAM ile gelecek. Nokia’nın yenilenmiş Nokia X6 modelinin diğer özelliklerinin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER