Nokia Eski Günlerin Hatırına Nokia 2010'u Yeniden Tasarlayıp Satışa Sunacak

Nokia Eski Günlerin Hatırına Nokia 2010'u Yeniden Tasarlayıp Satışa Sunacak

Yeniden akıllı telefon üretmeye başlayan Nokia bir yandan yeni akıllı telefon modellerini tanıtırken bir diğer yandan da eski günlerin hatırına eski modelleri güncelleyip yeniden satışa sunuyor.

HMD Global tarafından satın alındıktan sonra başarılı akıllı telefon modellerini kullanıcılarla buluşturan Nokia bir yandan yeni modellerini tanıtırken bir diğer yandan da eski modellerinin güncelleyerek yeniden satışa çıkartıyor. Son olarak kendisiyle özdeşleşen ikonik modeli Nokia 3310’u yenileyip satışa çıkartan Nokia şimdide 25. Yılı şerefine Nokia 2010 modeli yenileyip satışa sunacak.Grandbetting />
1994 yılında çıkartılan ve dönemin farklı ve başarılı akıllı telefon modellerinden birisi olan Nokia 2010 25. Yılı şerefine yeniden tasarlanıp satışa sunulacak. Nokia A10 ismiyle piyasaya sunulması beklenen yeni akıllı telefonun 4G LTE bağlantı noktasını desteklemesi ve modern bir ekrana sahip olması bekleniyor. Klasik tasarımının benzeri bir tasarıma sahip olacak olan yenilenmiş Nokia 2010 ayrıca WhatsApp’ı da destekleyebilir. Nokia’nın yenilenmiş Nokia 2010 modelinin uygun fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER