Motorola Moto G6 Modellerini 19 Nisan'da Tanıtacak

Motorola Moto G6 Modellerini 19 Nisan'da Tanıtacak

Lenovo tarafında satın alınan ve akıllı telefon pazarına yeniden dönen Motorola merakla beklenen Moto G6 serisi 19 Nisan’da tanıtmacak. 

Kötü gidişata bir türlü son veremeyen Motorola yeni akıllı telefon serisi Moto G6’yı 19 Nisan’ta tanıtmaya hazırlanıyor. Bir yıl içerisinde artık daha az telefon üretme kararı alan Motorola bu anlada yıl içerisinde tanıtacağı telefon sayısını düşürmüş ve giderlerini kısmıştı. 

Kısa bir süre Pasgol önce ortaya çıkan Motorola’nın yeni akıllı telefon serisi Moto G6’nın ne zaman tanıtılacağı merak konusuydu. Ortaya çıkan son görsele göre Motorola’nun yeni akıllı telefonları Moto G6, Moto G6 Plus ve Moto G6 Play 19 Nisan’da tanıtılacak. 

Giriş seviyesi ve orta seviyesi arasına konumlandırılacak olan Motorola’nın yeni akıllı telefonlarının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor. Gelelim söz konusu görsele. Brezilya’da basın mensuplarına gönderilen görselde yeşil renklerin ağırlıkta olması dikkat çekiyor. Daha fazla bilginin yer almadığı davet şimdilik sadece Brezilya’da bulunan basın mensuplarını kapsıyor. Motorola’nın diğer ülkelerde herhangi bir etkinlik düzenleyip düzenlemeyeceği ise belirsizliğini koruyor. 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER