Moto Z3 Play Modelinin Sızdırılan Görselinde Ana Ekran Tuşu Bulunmuyor

Moto Z3 Play Modelinin Sızdırılan Görselinde Ana Ekran Tuşu Bulunmuyor
Motorola'nın gelecek Moto Z modeli ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı. Kısa süre önce ortaya çıkan görsellerin Moto Z3 Play modeline ait olduğu iddia edilirken ilgili görüntülerin tam net olmaması dolayısıyla genel özellikler hakkında detaylı bilgiler elde edilememişti.

Akıllı telefon piyasası ile ilgili sızıntılarıyla dikkat çeken Evan Blass tarafından paylaşılan yeni görsel, Moto Z3 Play modeli ile ilgili bazı özellikleri gün yüzüne çıkarmış oldu.

Evan Blass tarafından paylaşılan görsellerde Moto Z3 Play modeli ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak mümkün. Bu görsellere göre Moto Z3 Play modelinde artık ön panelde bulunan ana ekran Liderbahis tuşu yer almayacak ve bunun yerine Motorola logosu eklenmiş olacak.Moto Z3 Play modelinin arka kısmında ise çift lensli arka kameranın yer aldığı dikkat çekerken ürünün Moto Mod'larla uyumluluğu göze çarpıyor.

Moto Z3 Play ile ilgili paylaşılan görsellerde parmak izi sensörünün konumu tam olarak anlaşılamadı. Arka kısımda parmak izi tarayıcısının görülmemesi, firmanın bu modelinde bu sensörü telefonun yan kısmına taşımış olabileceğini düşündürdü.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER