Meizu Pro 7 Modelinin Tanıtım Tarihi Resmileşti

Meizu Pro 7 Modelinin Tanıtım Tarihi Resmileşti

Meizu'nun yeni amiral gemisi olacak olan Pro 7 modelinin tanıtım tarihi ile ilgili ilk resmi bilgiler duyuruldu. Üst düzey özelliklerle geliştirilen Meizu Pro 7 modeli 26 Temmuz 2017 tarihinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak.

Bugün firma tarafından yapılan açıklamada Meizu Pro 7 modelinin 26 Temmuz'da tanıtımının gerçekleştirileceği belirtildi. Pro 7 ve Pro 7 Plus adıyla iki seçenek şeklinde kullanıcılara sunulacak olan cihazlarda kullanılan işlemci yongaları da farklı olacak. Meizu Pro 7 modelinde 10 çekirdek barındıran MediaTek Helio X30 işlemcisi Avrupabet bulunurken Pro 7 Plus modelinde ise Kirin 960 işlemcisinin kullanılacağı biliniyor.Meizu Pro 7 modelinin 5.2 inç Full HD AMOLED ekran ile kullanıcılara sunulması beklenirken Pro 7 Plus modelinde ise 5.7 inç 4K destekli ekran yer alacak.

12 MP ve 16 MP olmak üzere çift kamera ile gelmesi beklenen Pro 7 Plus modelinin 128 GB dahili depolama alanına sahip olacağı daha önce bu modellerle ilgili gelen bilgiler arasında yer almakta idi.

Meizu Pro 7 modeli ile ilgili tanıtım tarihi bu kadar yaklaşmışken ürünle ilgili yeni bilgilere tanıtım tarihinden önce sahip olabileceğimizi düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER