Meizu M6s Sızıntısı Gerçekleşti

Meizu'nun beklenen telefonuna dair iki yeni fotoğraf sızdırıldı. M6s'in bu yıl içinde çıkacağı söyleniyor.

Meizu M6s Sızıntısı Gerçekleşti

Çin menşeli akıllı telefon üreticisi Meizu, M6 serisi telefonlarını geçtiğimiz yazın son aylarında M6 ile satışa sunmuştu, ardından da M6 Note gelmişti. Şimdi ise yenilenmiş bir sürüm olan Meizu M6s söz konusu ve telefona dair ilk sızıntılar gerçekti, fotoğrafları gün ışığına çıktı.

İki Fotoğraf Yayınlandı


Meizu tarafından çıkarılacağı iddia edilen M6s modeline ait aşağıda görmüş olduğunuz iki fotoğraf yayınlandı. Eğer fotoğraflar gerçekse, Meizu M6s’in FullView ekran ve tek bir selfie kamerasıyla geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca içindeki Android işletim sisteminde oldukça eski ikon tipleri gözüküyor fakat muhtemelen sadece test yazılımı olmasından kaynaklı.

Daha da ilginci ise telefonun sağ tarafında. FullView ekran panelin büyük kısmını kapladığı için, parmak izi tarayıcısı kenarlara yerleştirilmiş durumda. Muhtemelen power tuşu gibi çalışmayacak çünkü sensörün üstünde güç tuşunu da görüyoruz. Fakat bazı arayüz kontrollerinde tarayıcıyı kullanmamız olası.

Aralık Ayında Duyurulabilir


Meizu M5s geçtiğimiz yılın Şubat aylarında satışa sunulmuştu fakat devamı olan M6s’in çıkması için tam bir yıla da gerek yok. Yani 2018 yılına girmeden önce de Meizu M6s’i resmi olarak görebiliriz. Söylentilere göre telefon 20 Aralık 2017 tarihinde, yani önümüzdeki ay resmi bir etkinlikle Meizu tarafından tanıtılacak.

Sızdırılan ilk görseller ise aşağıdaki gibi;

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER