LG V30s ThinQ Modelinin Güney Kore Fiyatı Belli Oldu

LG V30s ThinQ Modelinin Güney Kore Fiyatı Belli Oldu

Geçtiğimiz ay Barcelona'da düzenlenen MWC 2018 etkinlikleri kapsamında LG tarafından iki yeni akıllı telefon modeli duyurulmuştu. LG V30s ThinQ ve LG V30s+ ThinQ adıyla gelen modellerin Güney Kore'de satışları başlarken belirlenen birim fiyatları oldukça eleştirilecek gibi görünüyor.

LG'nin MWC 2018 etkinliklerinde uzun süredir beklenen amiral gemisi LG G7 modelini neden tanıtmadığı sır gibi saklanırken bazı kaynaklara göre bu cihazın gelişimi geri plana bırakıldığı öne sürüldü. Bir üst model amiral gemi modeli gelene kadar LG fanları yeni duyurulan tepe modeli LG V30s ThinQ ile idare etmek durumunda kalacak gibi görünüyor.
Efsanebahis

LG V30s ThinQ Güney Kore'de Satışa Sunuldu


Firmanın bir ay önce duyurduğu LG V30s ThinQ ve LG V30s+ ThinQ modellerinin satışına Güney Kore'de başlandı. Böylece bu ülke için belirlenen fiyatlar modelin Avrupa piyasasında alacağı fiyatı da bizlere göstermiş oldu.

LG V30s ThinQ modelinin satış fiyatı 975$ olarak belirlendiği belirtildi. Avrupa pazarında 790 euro fiyatla girmesi beklenen modelin bir üst seviye V30S+ ThinQ modeli ise 1020$ etiket fiyatı ile raflardaki yerini aldı.

Bugün en iyi amiral gemi modelleri arasında yer alan Apple'ın iPhone X modelinin 1000$ civarında satış fiyatı olduğunu düşündüğümüzde LG'nin belirlediği fiyat politikasının ne kadar başarılı olabileceğini kestirmek çok güç. Uzun zamandır akıllı telefon pazarında güç kaybetmeye devam eden LG'nin bu modellerinde daha anlaşılabilir fiyat politikasını benimsemesi firma adına daha olumlu geri dönüşler bırakabilirdi diye düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER