LG Q6 Modeli İçin Üç Farklı LG G7 Özelliği Geliyor

LG Q6 Modeli İçin Üç Farklı LG G7 Özelliği Geliyor
FullVision ekran özelliği barındıran ilk LG modeli olan LG Q6 modeli için üç yeni özellik daha geliyor. Orta segment akıllı telefonlar arasında bulunan cihaz 5.5 inç boyutunda Full HD+ ekranıyla oldukça dikkat çekerken yeni kazanacağı özelliklerle kullanıcıların oldukça beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

LG Q6 modelinin fotoğraf çekebilme deneyimini güzelleştirmek amacıyla flash destekli zaman ayarlayıcı, hızlı atlama ve ön kamera portre modu özelliklerini alacağı belirtildi.

Portre modunun detaylarında ise arka tarafın bulanık bir görüntü alarak çekildiği yani Betkanyon bir başka deyişle bokeh efekti olarak bilinen portre çekim modu, bundan sonra LG Q6 modelinde de yer alacak. Güncelleme ile ön selfie kamerasına eklenecek olan portre modu, belli bir odağın netliğini artırırken arka planı ise bulanık halde göstererek göze hoş gelen bir görüntü sunacak.LG Q6 modeline gelecek olan bir diğer özellik olan flaş destekli zaman ayarlayıcı özelliğiyle ise grup fotoğrafları çekmek çok daha kolay hale gelecek. Telefonda yer alan zamanlayıcı özelliğiyle artık kullanıcılar deklanşöre basılmasına ne kadar zaman kaldığını görebilecek.

Son olarak hızlı atlama özelliği ile son dönemde GİF paylaşımlarının popülaritesinden yararlanılarak her saniye aralığında flaş desteği sayesinde fotoğraflar GIF haline getirilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER