LG'nin Yeni Amiral Gemisi G7 Yapay Zeka Butonuna Sahip Olacak

LG'nin Yeni Amiral Gemisi G7 Yapay Zeka Butonuna Sahip Olacak

LG’nin yeni amiral gemisinin hangi isimle geleceği henüz belirsizliğini korurken LG’nin yeni amiral gemi modeline dair her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 

Gelen iddialara göre LG’nin yeni amiral gemisi yapay zeka butonuna sahip olacak. Kullanıcılar bu buton yardımıyla kolayca LG’nin yeni amiral gemisiyle birlikte gelecek olan yapay zeka asistanına erişebilecek. 

Gelen diğer iddialara göre LG yeni amiral gemi modellerinde LG’nin maliyeti düşük tutmak adına LCD ekran kullanmaya devam edeceğini belirtirken işlemci taradında da LG’nin ilbet yükseltmeye gitmeyeceğini belirtiyor. Mayıs ayında satışa çıkacağı düşünülen LG’nin yeni amiral gemisi daha iyi kamera ve daha yüksek bir RAM kapasitesiyle birlikte gelecek. 

Maliyeti düşük tutmak adına LCD ekrana sahip olacak olan LG’nin yeni amiral gemisi klasik LCD ekran teknolojisinden farklı olan M-LCD+ ile birlikte gelecek. Klasik RGB piksellerine ek olarak W yani beyaz piksellerin de eklendiği yeni LCD teknolojisinde daha az güç tüketiminin sağlanacağı ve ayrıca daha yüksek parlaklığa sahip olabileceği düşünülüyor. 

Gelişmiş bir kamera sistemine sahip olacak olan LG’nin yeni amiral gemisi ayıca düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar çekebilecek. Daha yüksek depolama alanına sahip olacak olan LG’nin yeni amiral gemisinin diğer özelliklerinin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER