LG G7 ve G7 Plus Modelinin Reklam Afişleri Ortaya Çıktı

LG G7 ve G7+ modellerinin sızdırılan reklam afişi.

LG G7 ve G7 Plus Modelinin Reklam Afişleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli LG firmasının geride bıraktığımız MWC 2018 etkinliklerinde duyurmasını beklediğimiz ancak yerine LG V30S ThinQ modeli tanıtılan G7 ile ilgili tanıtım görselleri ortaya çıktı. LG G7 ve G7+ modellerinin reklam afişleri detaylı olarak incelendiğinde modelin Full Vision ekranla duyurulacağı da kesinleşmiş oldu. Ayrıca sızdırılan görsele göre LG G7 Plus modelinin de resmi olarak duyurulacağı doğrulandı.

[caption id="attachment_3705" align="alignnone" width="1600"]LG G7 ve G7+ modellerinin sızdırılan reklam afişi.[/caption]

LG G7 Beklenen Genel Özellikleri


Firmanın G7 modelinde Polobet tepe model işlemci olan Snapdragon 845 yonga setini kullanması bekleniyor. Bu işlemcinin 6GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı ile desteklenmesi beklenirken cihazın çentikli ekrana sahip akıllı telefon modelleri arasında yerini alacağı düşünülüyor.

OLED ekranı ile birlikte 6.1inç ekran boyutu ve 3120x1440 piksel çözünürlük sunacak olan LG G7 modelinde 3000mAh kapasitesinde batarya bekleniyor.

LG G7 modelinin arka kısmında 16MP çözünürlükte çift ana kameranın yer alacağı düşünülüyor. Bu modelin kamerasında bulunacak olan lensin Samsung tarafından üretildiği öne sürülüyor. Aynı zamanda yapay zeka teknolojisini de LG G7 modelinin kullandığı iddia ediliyor.

Güney Koreli firmanın önümüzdeki haftalarda resmi olarak duyuracağı LG G7 modeli ile ilgili detaylı bilgilere ulaştığımızda siz ziyaretçilerimize anında sunmaya çalışacağız.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 02:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER