Lenovo Z5 Pro rakip tanımıyor!

Lenovo Z5 Pro rakip tanımıyor!
Özellikleri ile akıllı telefon pazarına damgasını vuran Lenovo Z5 Pro performans testi sonuçları kullanıcılar ile paylaşıldı. AnTuTu tarafınca paylaşılan verilere bakacak olursak, Snapdragon 855 işlemcili Lenovo Z5 Pro, iPhone XS dahil birçok rakibini geride bırakmış durumda.

12 GB RAM‘ı ile birlikte kullanıcılar tarafında oldukça merak edilen cihazlar arasında giren Z5 Pro, AnTuTu üzerinde yapılan testlerde sonucunda toplamda 368,480 puan almayı başardı.

Almış olduğu puan birlikte Android ve iOS cephesindeki ciddi rakiplerini geride bırakan Lenovo Z5 Pro görünen o ki, 2019 yılı içerisinde bir hayli konuşulacak olan cihazlardan biri olacak.

Tabi şöyle bir baktığımız da ise, söz konusu amiral gemisinin bu başarısındaki en büyük payın ise 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 855 işlemcisi ve 12 GB LPDDR4X RAM olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni nesil işlemcisinin Snadragon 845 işlemcili telefonlara kıyasla yüzde 20-25 oranında daha hızlı olduğu gözlemleniyor. Bunun haricinde ise yine aynı şekilde Kirin 980 ve Apple’ın A12 Bionic işlemcisine de büyük bir üstünlük kuran Snapdragon 855 ile birlikte akıllı telefon kullanıcılarını tabiri caizse bambaşka bir deneyim bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER