Lenovo Z5 Modelinin Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lenovo Z5 Modelinin Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı
Lenovo firmasının yönetim kadrosunda bulunan Chang Cheng tarafından paylaşılan konsept tasarım görüntüleri ile firmanın yeni ve üst düzey özelliklere sahip yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı.

Chang Cheng tarafından paylaşılan görsel sosyal medya üzerinde oldukça etkileşim alırken bu modelin isminin büyük ihtimal Lenovo Z5 olarak karşımıza çıkacağı düşünüldü.

Firmanın Haziran ayında düzenleyeceği etkinlikte resmi olarak duyurulması beklenen yeni akıllı telefonunun Z5 ismiyle geleceği konusunda fikir birliği Oleybet oluşmuş durumda. Öyle ki firmanın yöneticisi Chang Cheng tarafından paylaşılan görselde telefonun panel ve kasa yapısıyla birlikte isminin de %95 olarak kesinleştiği söylenebilir.Lenovo yöneticisi tarafından paylaşılan görselde cihazın çentiksiz olarak geliştirildiğine dikkat çekilirken ekran kasa oranının oldukça yüksek olduğu görülüyor. Firmanın bu modelle ilgili şimdiye kadar 4 farklı teknoloji ve 18 farklı patent başvurusu yaptığı da gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER