Lenovo K7 Note Modeli İle İlgili İlk Görseller Yayınlandı

Lenovo K7 Note Modeli İle İlgili İlk Görseller Yayınlandı
Lenovo Mobile Hindistan resmi Facebook hesabından yayınlanan video ile birlikte K7 Note ile ilgili ilk resmi görüntüler elde edilmiş oldu. Firma tarafından yayınlanan görseller incelendiğinde cihazın orta segment donanım özellikleri ile kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor.

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Lenovo, özellikle Motorola markasını satın alarak yaptığı atılımla büyük ilgi odağı haline gelmiş ve ürettiği bilgisayarlarla birlikte mobil cihazlar büyük satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı. Bugünlerde Lenovo markasının yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde durduğu öne sürülürken firma tarafından da bu duyumlara Efsanebahis destek olarak bazı görüntülü paylaşımlar yayınlandı.

Lenovo markasının üzerinde çalıştığı K7 Note modelinin Snapdragon 625 veya 652 yonga setli işlemcisi ile üretileceği belirtiliyor. Ancak cihazla ilgili bazı kaynaklar ise K7 Note modelinin MediaTek imzalı Helio X20 işlemcisi ile geleceğini iddia ediyor. Ancak halihazırda şuan piyasada olan son K6 Note modelinin Snapdragon 430 işlemcisi ile üretildiğini düşünürsek Helio X20 gibi amiral gemi özellikli işlemcinin K7 Note modelinde kullanılmayacağını düşünüyoruz.Lenovo'nun K7 Note modeli ile ilgili paylaştığı başka bir video içeriğinde MyNeedForSpeed adı verilen bir etkinliğin de başlatılacağı ve etkinlik kapsamında kazanan kişinin Lenovo K7 Note modeline sahip olacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 01:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER