Katlanabilir Samsung W2018 Aralık'ta Geliyor

Katlanabilir Samsung W2018 Aralık'ta Geliyor

Uzun süredir Samsung cephesinden ‘katlanabilir’ telefon söylentileri gelirken, ‘clamshell’ tasarımlı yeni W2018 bu ihtiyacınızı giderebilir çünkü Samsung oldukça güçlü bir telefon üretiyor.

Hem Katlanabilir, Hem Performanslı!


Samsung’un W2018 telefonunda güçlü çipset Qualcomm Snapdragon 835 yer alırken, aynı zamanda 6GB RAM ve 64GB dahili hafıza bulunuyor. 4.2 inç boyutundaki AMOLED ekranın yanı sıra 12 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön selfie kamerası mevcut. Aslına bakarsanız, aşağıdan da izleyebileceğiniz yeni sızdırılan videoda görüyoruz ki bu cihazda iki tarafta da iki ekran paneli yer alacak.

Açıkçası şu anda katlanabilir telefonlar için bir sektör oluşmuş değil fakat böyle bir cihaz arıyorsanız, aynı zamanda performans da sizin için önemliyse dikkatinizi çekebilir. Fakat tabii tek kötü yanı W2018’in şimdilik sadece Çin’e özel olarak çıkması.

Aralık’ta Büyük Tanıtım Var


Şu anda bütün ayrıntılara sahip değiliz ve sadece bir adet sızdırılan video var fakat yakın zamanda Samsung daha çok bilgi verecektir. Ayrıca firma W2018 için basın davetiyelerini de göndermeye başladı ve görünüşe göre 1 Aralık 2017 tarihinde de büyük bir tanıtım etkinliği olacak.

Dediğimiz gibi bu ürün sadece Çin’e özel olarak çıkacak fakat ilerleyen zamanlarda Türkiye ya da diğer ülkelere de giriş yapabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=5nMJWnKMM4M
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER