iPhone X Modeli İçin YouTube Uygulamasına HDR Video Desteği Geldi

iPhone X Modeli İçin YouTube Uygulamasına HDR Video Desteği Geldi
Popüler video izleme ve paylaşma sitesi YouTube, iPhone X için HDR video desteğini kullanıma sundu. Uygulamaya gelen yeni güncelleme ile iPhone X modelini kullanan kullanıcılar artık yüksek dinamik aralığını destekleyen videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilecek.

YouTube tarafından iPhone X modeli için getirilen HDR desteğini kullanabilmek için izlediğiniz videonun HDR özelliğinin bulunması gerekiyor. HDR desteği bulunan videolar için kalite ayarlarından 1080p60 HDR seçeceğini seçerek ilgili videoyu HDR formatında izleyebileceksiniz.


Matbet
Google'ın sahip olduğu YouTube, günden güne kendisini yenilip geliştirmeye devam ediyor. Son olarak HDR video özelliği ile gündeme gelen video paylaşım sitesinin Apple'ın iPhone X modelinin haricinde bazı akıllı telefon modellerine de bu desteği sunduğu belirtildi.

iPhone X modelinin yanısıra Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, Galaxy S9 ve S9 plus, Google Pixel, LG V30 ve Sony Xperia XZ Premium modelleri de HDR video desteğine kavuşan diğer akıllı telefon modelleri oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER