iOS 11.4 Yayınlandı! İşte iOS 11.4 İle Gelen Yeni Özellikler

iOS 11.4 Yayınlandı! İşte iOS 11.4 İle Gelen Yeni Özellikler
Apple tarafından iOS 11.4 işletim sistemi sürümü yayınlandı. Bir süredir beta süreçleri devam eden iOS 11 versiyonunda iPhone ve iPad modelleri için bazı yeniliklerle birlikte bazı hata giderimleri ve güvenlik güncellemeleri yer alıyor. İşte yeni iOS 11.4 ile gelen özellikler..

Yaklaşık olarak 307MB dosya boyutu ile desteklenen iPhone ve iPad kullanıcıları için sunulan iOs 11.4 sürümü ile uzun süredir beklenen bazı özellikler nihayet güncellemede yerini aldı. AirPlay, Apple TV ve Siri gibi donanımlarda birtakım yenilikler gün yüzüne çıkarken bunları birlikte inceleyelim.

AirPlay 2 ile ilgili oldukça kapsamlı yenilikler iOS 11.4 güncellemesinde kullanıcılara sunuldu. Bu özelliklerle birlikte artık evinizde müzikleriniz birçok cihazla tamamen senkronize bir şekilde çalınabilecek. Bununla birlikte bir iOS cihazıyla HomePod, Apple TV ve Siri ile bir odadan diğerine geçtiğimizde müzikleri de yanımızda taşımış olacağız.
Casinoslot />
Bununla birlikte AirPlay 2 ve HomePod ürünlerinin işlevleri de genişletildi. HomePod ürünü stereo eşleme desteğine nihayet bu güncellemede kavuşurken AirPlay 2 destekli cihazlar ise Bang & Olufsen, Bose, Denon, Marantz, Marshall, Pioneer ve Sonos gibi üreticiler tarafından sunulmaya başlandı.iMessage için iCloud desteği de iOS 11.4 sürümü ile kullanıcılara sunuldu. Böylece kullanıcılar Apple cihazları üzerinden tüm mesajlarına erişebilecekler. Ayrıca kullanıcılar isterlerse iCloud üzerinden çok eski mesajlarını da depolama şansı elde edecekler.


iOS 11.4 Sürümü Nasıl Yüklenir?


iOS 11.4 güncellemesi için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi menüsünü takip ederek güncellemeyi indirip hemen yükleyebilirsiniz.

Hangi Cihazlar iOS 11.4 Sürümünü Destekliyor?


iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad 9.7, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPod touch 6th, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus ve iPhone X modelleri yeni yayınlanan iOS 11.4 işletim sistemi sürümünü destekleyen cihazlar arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 01:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER