İlker Şahinbaş DijiPul'u Tanıttı.

İlker Şahinbaş DijiPul'u Tanıttı.

İlker Şahinbaş DijiPul'u Tanıttı.

DijiPul uygulaması sayesinde milyonlarca insanı ek/yan gelir sahibi yapacağız.
DijiPul'u bireysel yapılabilen dijital veri madenciliği olarak tanımlanabilir.
Internet kullanan herkesin 2021 Ekim ayında piyasaya çıkacak olan uygulama ile telefon, tablet, bilgisayar ve hatta televizyonlardan bile para kazanılabilecek olduğunu anlattı.
AppStore ve Google Play'den indirebileceğiniz uygulama ile çok basit bir şekilde para kazanabileceksiniz.

Uygulamanın çıkış sloganı olan "Yattığın yerden para kazan" gerçekten de basit bir kaç tuşlama sayesinde para kazancı elde edebileceksiniz.

Gazeteci Ahmet KÖKSAL; DijiPul yapımcısı İlker ŞAHİNBAŞ ile gazetemizin yaptığı Röportajı sizlere aktarıyoruz.

Öncelikle ilk sorum şu insanlar nasıl para kazanacaklar ?
Soyal medya hesaplarınız ile uygulama içerisindeki üye kullanıcıya gönderilen işlemleri sırasıyla takip ederek çok basit bir şekilde PUL puanı toplayarak, topladığınız puanları anında TL'ye dönüştürüp kendi banka hesaplarınıza aktarabileceksiniz.

Uygulamayı indirmek ve kayıt olmak için bir ücret talep edecek misiniz?
DijiPul indirmek ve kayıt olmak tamamen ücretsiz, para kazanmak isteyen kişilerden para talep edenlerin amacı zaten farklı oluyor, biz bu uygulamayı hayata geçirirken.. gerçekten para gelirine ihtiyacı olan insanlar için faydalı olabilmeyi hedefledik ve öyle yola çıktık, amacımız insanlara olumlu yönde fayda sayda sağlayabilmek.

DijiPul sayesinde bireysel olarak ne kadar para kazanabilecekler ?  
Her hafta ortalama olarak Minimum 50TL ile Maxsimum 5.000 TL arasında bireysel olarak para kazanabilecekler, ilk yıl için hedeflediğimiz 3.000.000 TL ( Üç Milyon Türk Lirası )nı uygulamadaki işlemleri doğru tamamlayan kişilere kazandırabilmek. Her yaştan insan para kazanmak için görev işlemlerini tamamlayıp puan toplayabilecek, topladığı puanları TL'ye otomatik olarak dönüştürebilecek.

Pul Puanı nedir?
BitCoin kripto para gibi tanımlayabiliriz Pul'da tıpkı BitCoin gibi bir dijital değerli veri adı, nasıl ki BitCoin'i gerçek bir paraya çevirebiliyorsunuz, Pul'u da gerçek bir paraya dönüştüre biliyorsunuz..
uygulamayı gerçekteki bir altın madenine benzetebiliriz; dijipul değeri olan dijital veriyi gerçek paraya döndürmenizi sağlayacak.. üye kullanıcılarımız dijital madenciliği yapmak için herhangi bir fiziki zorluk yaşamayacak..
Kısaca yattıkları yerden para kazanacaklar.. uygulamayı indirdiğiniz cihazı dijital maden kaynağı sahası olarak görebilirsiniz.

Dijital değerli veriyi nasıl üretiyorsunuz?
Sosyal medyalar ve diğer internet servislerinin sahipleri dijital veriyi oluşturuyor. İnstagram, Faccebook, Youtube, Spotify, Twitter gibi büyük üyeleri bulunan platformlarda kısaca tüm Sosyal medyada, fenomen olmak isteyen veya organik etkileşime sahip olmak isteyen kişi veya şirketlerin oluşturacağı talepler ile veriyi Pul'a çevireceğiz ve organik etkileşim için ödeme yapacaklar, bizde aldığımız bu ödemeleri, DijiPul'da gelir elde etmek isteyen kullanıcılarımıza aktaracağız.
Sadece sosyal medya değil, uygulamadaki anket, araştırma ve özel etkileşimler ile de uygulamadan dağıtılan Puların üreticisi olacaklar.

Uygulama hakkında eklemek istedikleriniz var mıdır?
Öncelikle DijiPul uygulamasının veri yazılımcısı ve geliştiricisi Emrah KAYNAR'a bu projedeki başarısı ve emeği için minnettarım...
DijiPul paraya ihtiyacı olan herkesin ihtiyacını ufakta olsa karşılayabilecek kapasiteye sahip..
Uygulamamız yayınlandığında sizlerinde desteği ile birlikte dahada büyüyeceğimizden eminim..

DijiPul Uygulaması sayesinde yan gelir elde edebilecek, DijiPul Uygulaması sayesinde Organik etkileşim sahibi olabileceksiniz.
DijiPul Yattığın Yerden Kazandıran Uygulama.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sercan GELİK
Sercan GELİK - 10 ay Önce

hadi be süper bişey

Turgay
Turgay - 10 ay Önce

Böyle adamlar ülkeyi kurtaracak ⭐⭐⭐⭐⭐

Ejder Ateş
Ejder Ateş - 10 ay Önce

S.ktir leenn bedavadan kim kime para kazandırıyo kos koca firmalar sana para verecek. Sende sana üye olanlara mı dağıtacan. İlker şahin baş seni araştırdım bu borsa, maden işinden anlamayan bir yan figüran dizi oyuncusu. Yeni bir tosuncuk vakkası

...
... @Ejder Ateş - 8 ay Önce

Adam reklamcı mk bitcoin çok bildiği için olayı oradan anlaşılsın diye anlatmış.. kafana göre yazmışsın

Hasn
Hasn @Ejder Ateş - 8 ay Önce

Kardeş adam bana para verin ben sizin adınıza bişey yapayım dememişki
Parayı reklama ihtiyacı olanlar verecek, parayı da işlem yapanlar kazanicak

Ash dansfabrika
Ash dansfabrika - 10 ay Önce

Milleti yollardir tokatladigin yetmedi burdan da tosuncukmu olacan

Süreniz kaya
Süreniz kaya @Ash dansfabrika - 9 ay Önce

Benzer sistemler kullandım reklam izle geç veya yorum yaz kazan uygulamalarını birleştirmişler anlaşılan çıksın indiricem

Eray uysal
Eray uysal - 5 ay Önce

Çok iyi bı uygulama

Gizem sandal
Gizem sandal - 5 ay Önce

Efsanevi

Gizem sandal
Gizem sandal - 5 ay Önce

Mükemmel bir uygulama gayet başarılı

Emre zora
Emre zora - 3 ay Önce

Mukemmel bir uygulama yapılmış


SIRADAKİ HABER