HUAWEI Watch GT Runner

HUAWEI Watch GT Runner

Huawei, akıllı saat ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, son olarak HUAWEI WATCH GT Runner modelini tanıtmıştı. Şimdi ise koşucular için özel olarak tasarlanan bu akıllı saat, ülkemizde satışa çıktı. İşte süper otomobillerin hava giriş ızgarasından ilham alan saat ve fiyatı.

HUAWEI Watch GT Runner, 12 aylık Premium koşu uygulaması üyeliği ve 499 TL değerindeki HUAWEI Akıllı Tartı 3 hediyeleri ile birlikte 3.499 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Vade farksız 4 taksit imkanı da sunulan Watch GT Runner yanında HUAWEI FreeBuds 4i de alındığında sepette yüzde 15 indirim daha yapılıyor.

HUAWEI, kullanıcının giyim deneyimine özellikle dikkat eder. Sadece dayanıklılığı artırmakla kalmayan, aynı zamanda GPS hatalarını azaltan ve konumlandırma verimliliğini artıran hafif, yüksek mukavemetli bir kompozit fiber saat kasası kullanır.

Ayrıca, silikon nitrür seramik ultra hafif çerçeve ve havacılık sınıfı titanyum alaşımlı kurma kolu ile uyumludur. Tüm saat gövdesinin ağırlığı 38,5 gram ağırlığındadır, bu da koşarken neredeyse fark edilmemesi anlamına gelir.

Saat ne kadar hafif olursa, koşu sırasında o kadar az hareket olur ve dinamik kalp atış hızı izlemenin doğruluğunu daha da geliştirilir. WATCH GT Runner, anti bakteriyel silikon saat kayışı kullanır. Sağlığı ve konforu etkileyebilecek ter ve kirin antrenman sırasında kayışa temas etmesinden endişe edilmesine gerek yoktur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER