Huawei P20 Pro Kamera Performansıyla Büyülüyor

Huawei P20 Pro Kamera Performansıyla Büyülüyor

Leica ile birlikte gerçekleştirdiği iş birliğiyle birlikte akıllı telefonu kameracılığı alanında önemli işler başaran Huawei’nin kısa bir süre önce tanıttığı Huawei P20 Pro modeli kamera alanında büyülemeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde Paris’te düzenlediği özel bir etkinlikte yeni akıllı telefonunu tanıtan Huawei akıllı telefon kameracılığında çıtayı daha ileri bir seviyeye taşımayı başarıyor. Google’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve gece fotoğrafçılığı konusunda iddialı olan Google Pixel 2XL modeline göre Huawei P20 Pro çok daha Sekabet iyi sonuçlar sunuyor. 

Ana kamera sisteminde 40 megapiksel, 20 megapiksel ve 8 megapiksel çözünürlüğünde 3 kamerasıyla etkileyici bir kamera deneyimi sunan Huawei P20 Pro gece fotoğrafçılığında Google Pixel 2XL’ı geride bırakmayı başarıyor. 

DxOMark sonuçlarına göre de Huawei’nin yeni akıllı telefonları P20 ve P20 Pro kamera konusunda rakiplerinin çok daha ilerisinde. Bakalım Huawei’nin kamera konusunda oldukça yetenekli olan bu yeni akıllı telefonları kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?  

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
ege
ege - 3 yıl Önce

general mobil gm5 plus dan okadar canım yandıki değişim olamasına rağmen sorunlar devam ediyor.servisin verdiği raporda oreo güncellemesi yapmayınız yazıyordu..ozaman neden oreo güncellemesini gmp5 plus için yayınladınız dedim sustular.

SIRADAKİ HABER