Huawei P20 Modeli Çentikli ve Üç Kameralı Olacak

Huawei P20 Modeli Çentikli ve Üç Kameralı Olacak

Huawei P20 modelleri ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 27 Mart 2018 tarihinde resmen duyurulması beklenen modelin Plus versiyonunun 3 adet arka kamera ile geleceği doğrulandı. Akıllı telefon modelleri ile ilgili sızıntıları ile dikkat çeken @onLeaks tarafından P20 ailesinin prototip görüntüleri paylaşıldı.

Yeni çıkan görsellere göre ön yüzde iPhone X benzeri bir çentik karşımıza çıkıyor. Sağ ve sol kısımda incecik çerçeveler bulunduran modelde üst kısımda ahize, sensör ve kamera için bir çentik, alt kısımdaysa bir tık daha kalın çerçeve dikkat çekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=l5jimP89MLI

Huawei Padişahbet P20 ailesinin prototipinin arka kısmında ise özellikleri net olarak bilinmeyen dikey yerleşimli üç kamera dikkat çekiyor. Kameraların alt kısmında ise LED flaşa ait alan gözden kaçmıyor.

P20 modelinin üst kısmına bakıldığında kulaklık girişi ile birlikte IR plaster gözleniyor. Alt kısımda hoparlör ve mikrofon alanlarının yanında USB Type-C girişi yer almakta. Ses kontrol ve güç butonu ise cihazın sağ kısmına yerleşim göstermiş.

Cihazın kalınlığı 9.8mm civarında. Yaklaşık olarak 6inç boyuta sahip olan P20 modelinde parmak izi sensörü görünmüyor ki muhtemelen bu sensör ekranın altına gömülmüş olabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 23:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER